Hier kun je kennismaken met zowel de hedendaagse als de uitgestorven natuur in Zuid-Limburg. In de bijzondere collectie van het museum vind je bijvoorbeeld fossielen uit de subtropische zeeën van de Late Krijtperiode, het Maastrichtien (70.6-65.6 miljoen jaar geleden).
Adres
- Meer info over dit museumDe Bosquetplein 7
6211 KJ Maastricht
Aankomende collegereeksen
Afgelopen collegereeksen
KLEUR in Maastricht
Natuurhistorisch Museum Maastricht, MaastrichtAfgelopen 7 oktober 2018 - 9 december 2018
Sinds de zomer presenteren het Natuurhistorisch Museum Maastricht en het Centre Céramique in Maastricht zich samen met het thema KLEUR. Dit najaar presenteren de specialisten van deze instellingen zich met een bijzondere reeks colleges over kleur. Kleur bij insecten, kleur bij fossielen, kleur in de grond en kleur aan het verleden: je verveelt je geen moment!
Niveau: mixed - 8 t/m 12 jaar
Categorie: Geschiedenis, Natuur
Bekijk collegereeks
Rock’n’roll fossielen
Natuurhistorisch Museum Maastricht, MaastrichtAfgelopen 16 februari 2020 - 10 mei 2020
Wat hebben fossielen met rockmuziek te maken? Wat zijn nu precies Living Stones en wat maakt iemand een rocker?
Niveau: mixed - 8 t/m 12 jaar
Categorie: Geschiedenis, Natuur
Bekijk collegereeks
Vreemde kostgangers, rare snuiters en meer
Natuurhistorisch Museum Maastricht, MaastrichtVol 12 september 2021 - 12 december 2021
We gaan het in deze nieuwe collegereeks hebben over vreemde kostgangers en rare snuiters, zowel in de natuur als in onze eigen menselijke geschiedenis.
Niveau: mixed - 8 t/m 12 jaar
Categorie: Geschiedenis, Natuur
Bekijk collegereeks