Museum Jeugd Universiteit

Contact

Contact

Heb je vragen of opmerkingen over een college of een reeks? Neem dan contact op met het desbetreffende museum. Hieronder vind je de contactgegevens van alle deelnemende musea:


AMSTERDAM
Allard Pierson Museum: Oude Turfmarkt 127 / allard.pierson.museum@uva.nl / www.allardpiersonmuseum.nl / 020 - 5252556
Amsterdam Museum: Kalverstraat 92 / info@amsterdammuseum.nl / www.amsterdammuseum.nl / 020 - 5231822
Anne Frank Huis: Prinsengracht 267 / http://www.annefrank.org / 020 - 5567100
Bijbels Museum: Herengracht 366-368 / info@bijbelsmuseum.nl / www.bijbelsmuseum.nl / 020 - 6242436
EYE Filmmuseum: IJpromenade 1 / info@eyefilm.nl / www.eyefilm.nl / 020 - 7582360
Hermitage Amsterdam: Amstel 51 / n.bos@hermitage.nl / www.hermitage.nl / 020 - 5308755
Hollandse Schouwburg: Plantage Middenlaan 24 / info@hollandscheschouwburg.nl / www.hollandscheschouwburg.nl / 020 - 5310340
Joods Cultureel Kwartier: Nieuwe Amstelstraat 1 / info@jhm.nl / http://www.joodscultureelkwartier.nl/ / 020 - 5310310
Ons' Lieve Heer op Solder: Oudezijds Voorburgwal 40 / info@opsolder.nl / www.opsolder.nl / 020 - 6246604
Verzetsmuseum: Plantage Kerklaan 61A / info@verzetsmuseum.org / www.verzetsmuseum.org / 020 - 6202535
Van Gogh Museum: Paulus Potterstraat 7 / info@vangoghmuseum.nl / www.vangoghmuseum.nl / 020 - 5705200

ARNHEM
Airborne Museum 'Hartenstein': Utrechtseweg 232, Oosterbeek / info@airbornemuseum.nl / www.airbornemuseum.nl / 026 - 3337710
Museum Arnhem: Utrechtseweg 87 / info@museumarnhem.nl / www.museumarnhem.nl / 026 - 3031400
Museum Bronbeek: Velperweg 147 / loket.ktomm.bronbeek@mindef.nl / www.bronbeek.nl / 026 - 3763555
Museum voor Moderne Kunst Arnhem: Utrechtseweg 87 / info@mmkarnhem.nl / www.mmkarnhem.nl / 026 - 3775300
Nederlands Openluchtmuseum: Schelmseweg 89 / info@openluchtmuseum.nl / www.openluchtmuseum.nl / 026 - 3576111
Nederlands Watermuseum: Zijpendaalseweg 26-28 / info@watermuseum.nl / www.watermuseum.nl / 026 - 4452548

ASSEN
Drents Museum: Brink 1 / boekingen@drenthe.nl / www.drentsmuseum.nl / 0592 - 377773

BORGER
Hunebedcentrum Borger: Bronnegerstraat 12 / nlemmers@hunebedcentrum.nl / www.hunebedcentrum.nl / 0599 - 236374

DENEKAMP
Natura Docet Wonderryck Twente: Oldenzaalsestraat 39 / info@wonderryck.nl / www.wonderryck.nl / 0541 - 351 325

DEN HAAG
De Mesdag Collectie: Laan van Meerdervoort 7-F / info@demesdagcollectie.nl / www.demesdagcollectie.nl / 070 - 3621434
Haags Historisch Museum: Korte Vijverberg 7 / educatie@haagshistorischmuseum.nl / www.haagshistorischmuseum.nl / 070 - 3123065

Humanity House: Prinsegracht 8 / info@humanityhouse.org / http://www.humanityhouse.org/ / 070 - 3100050
Kinderboekenmuseum: Prins Willem Alexanderhof 5 / info@kinderboekenmuseum.nlwww.kinderboekenmuseum.nl / 070 - 3339666
Mauritshuis: Plein 29 / mail@mauritshuis.nl / www.mauritshuis.nl / 070 - 3023456
Museon: Stadhouderslaan 37 / info@museon.nl / www.museon.nl / 070 - 3381338
Museum Beelden aan Zee: Harteveltstraat 1 / info@beeldenaanzee.nl / www.beeldenaanzee.nl / 070 - 3585857
Museum de Gevangenpoort: Buitenhof 33 / educatie@gevangenpoort.nlwww.gevangenpoort.nl / 070 - 3123065
Museum voor Communicatie: Zeestraat 82 / info@muscom.nl / www.muscom.nl / 070 - 3307500
Museum Meermanno: Prinsessegracht 30 / info@meermanno.nlwww.meermanno.nl / 070 3462700
Panorama Mesdag: Zeestraat 65 / info@panorama-mesdag.com / www.panorama-mesdag.com / 070 - 3106665

DORDRECHT
Dordrechts Museum: Museumstraat 40 / museumjeugd@dordrechtsmuseum.nlwww.dordrechtsmuseum.nl / 078 - 7708708

EINDHOVEN
DAF Museum: Tongelresestraat 27 / info@daf-museum.nl / www.dafmuseum.nl /  040 - 2444364
Eindhoven Museum: Boutenslaan 161B / pr@eindhovenmuseum.nl / www.eindhovenmuseum.nl / 040 - 2522281
Philips Museum Eindhoven: Emmasingel 31 / info-museum@philips.com / www.philips-museum.com / 040 - 2359030
Van Abbemuseum: Bilderdijklaan 10 / info@vanabbemuseum.nl / www.vanabbemuseum.nl / 040 - 238100

ENKHUIZEN
Zuiderzeemuseum: Wierdijk 12-22 / events@zuiderzeemuseum.nl / www.zuiderzeemuseum.nl / 0228-351 135

ENSCHEDE
Rijksmuseum Twenthe: Lasondersingel 129-131 / info@rijksmuseumtwenthe.nl / www.rijksmuseumtwenthe.nl / 053 - 4358675
TwentseWelle: Het Rozendaal 11 / info@twentsewelle.nl / www.twentsewelle.nl / 053 - 4807680

EZINGE
Museum Wierdenland: Van Swinderenweg 10 / info@wierdenland.nl / www.wierdenland.nl / 0594 - 621524

GOUDA
Museum Gouda: Oosthaven 9 / info@museumgouda.nl / www.museumgouda.nl / 0182 - 331000

GRONINGEN
Groninger Museum: Museumeiland 1 / info@groningermuseum.nl / www.groningermuseum.nl / 050 - 3666555
Nederlands Stripmuseum: Westerhaven 71 / receptie@stripmuseumgroningen.nl / www.stripmuseum.nl / 050 - 3178470
Noordelijk Scheepvaartmuseum: Brugstraat 24 / info@noordelijkscheepvaartmuseum.nl / www.noordelijkscheepvaartmuseum.nl / 050 - 3122202
Universiteitsmuseum Groningen: Oude Kijk in 't Jatstraat 7A / universiteitsmuseum@rug.nl / http://www.rug.nl/science-and-society/university-museum / 050 - 3635083

HEERLEN
Thermenmuseum: Coriovallumstraat 9 / info@thermenmuseum.nl / www.thermenmuseum.nl / 045 - 5605100

HENGELO
Cosmos: Frensdorferweg 22, Lattrop / info@e-cosmos.nl / www.e-cosmos.nl / 0541 - 229700
Twents Techniekmuseum HEIM: Industriestraat 9 / educatie@techniekmuseumheim.nl / www.techniekmuseumheim.nl / 074 - 2430054

KOOG AAN DE ZAAN
Molenmuseum: Museumlaan 18 / info@zaanschemolen.nl / www.zaanschemolen.nl / 075 - 6288968

LEEUWARDEN
Fries Museum: Wilhelminaplein / info@friesmuseum.nl / www.friesmuseum.nl / 058 - 2555500
Tresoar: Boterhoek 1 / info@tresoar.nl / www.tresoar.nl / 058 789 0789

LEIDEN
Hortus botanicus: Rapenburg 73 / hortus@hortus.leidenuniv.nl / www.hortusleiden.nl / 071 - 5277249
Huygensmuseum Hofwijck: Westeinde 2-A, Voorburg / info@huygensmuseum.nl / www.hofwijck.nl / 070 - 3872311
Japanmuseum SieboldHuis: Rapenburg 19 / info@sieboldhuis.org / www.sieboldhuis.org / 071 - 5125539
Kasteel Duivenvoorde: Laan van Duivenvoorde 4, Voorschoten / informatie@kasteelduivenvoorde.nl / www.kasteelduivenvoorde.nl / 071 - 5613752
Naturalis: Darwinweg 2 / contact@ncbnaturalis.nl / www.ncbnaturalis.nl / 071 - 5687600
Museum Boerhaave: Lange St Agnietenstraat 10 / presentatie@museumboerhaave.nl / www.museumboerhaave.nl / 071 - 5214224
Museum De Lakenhal & ELeO: Oude Singel 28 /32 / pr@lakenhal.nl / www.lakenhal.nl / 071 - 5165360
Museum Volkenkunde: Steenstraat 1 / info@volkenkunde.nl  / www.volkenkunde.nl / 071 - 516 8800
Rijksmuseum van Oudheden: Rapenburg 28 / info@rmo.nl / www.rmo.nl / 071 - 5163163

LELYSTAD
Nieuw Land Erfgoedcentrum: Oostvaardersdijk 0113, 8242 PA Lelystad / info@nieuwlanderfgoed.nl / www.nieuwlanderfgoed.nl / 0320-225900

MAASTRICHT
Natuurhistorisch Museum Maastricht: De Bosquetplein 7 / museum@maastricht.nl / www.nhmmaastricht.nl / 043 - 3505490

NAARDEN/MUIDEN
Muiderslot: Herengracht 1, 1398 AA Muiden / info@muiderslot.nl / www.muiderslot.nl / 0294-256262 (9-13 uur)
Nederlands Vestingmuseum: Westwalstraat 6, 1411 PB Naarden / info@vestingmuseum.nl / www.vestingmuseum.nl / 035-6945459

NIJMEGEN
Afrika Museum: Postweg 6, Berg en Dal / info@afrikamuseum.nl / www.afrikamuseum.nl / 024 - 6847272
Bevrijdingsmuseum 1944-1945: Wylerbaan 4, Groesbeek / info@bevrijdingsmuseum.nl / www.bevrijdingsmuseum.nl / 024 - 3974404
Museum Het Valkhof: Kelfkensbos 59  / publiekszaken@museumhetvalkhof.nl / www.museumhetvalkhof.nl / 024 - 3608805
Natuurmuseum Nijmegen: Gerard Noodtstraat 121 / info@natuurmuseum.nl / www.natuurmuseum.nl / 024 - 3297070

ROTTERDAM
Het Natuurhistorisch: Westzeedijk 345 / educatie@nmr.nl / www.nmr.nl / 010 - 4364222
Het Nieuwe Instituut: Museumpark 25 / service@hetnieuweinstituut.nl / www.hetnieuweinstituut.nl / 010 - 4401200
Kunsthal: Museumpark, Westzeedijk 341 / communicatie@kunsthal.nl / www.kunsthal.nl / 010 - 4400300
Museum Rotterdam: Wilhelminakade 326 / info@museumrotterdam.nl / www.museumrotterdam.nl / 010 - 2176767
Maritiem Museum: Leuvehaven 1 / publieksservice@maritiemmuseum.nl / www.maritiemmuseum.nl / 010 - 4132680
Nederlands Fotomuseum: Wilhelminakade 332 / info@nederlandsfotomuseum.nl / www.nederlandsfotomuseum.nl / 010-2030405
Streekmuseum Krimpenerwaard: IJsseldijk 312 / info@streekmuseumkrimpenerwaard.nl / www.streekmuseumkrimpenerwaard.nl / 0180 - 514866

UTRECHT

Museum voor hedendaagse Aboriginal Kunst: Oudegracht 176 / info@aamu.nl / http://aamu.nl/ / 030 - 2380100
Universiteitsmuseum Utrecht: Lange Nieuwstraat 106 / info@museum.uu.nl / www.museum.uu.nl / 030 - 2538008

VENLO
Limburgs Museum: Keulsepoort 5 / info@limburgsmuseum.nl / www.limburgsmuseum.nl / 077 - 3522112